Teslićki mladi šahisti ostvarili zapažene rezultate!

Na 23. kadetskom i omladinskom prvenstvu Republike Srpske održanom u Banji Dvorovi kod Bijeljine od 15.-17.04.2016.g. najuspjesniji su bili mladi sahisti Šah. Kluba ,,Mladost’ iz Teslića, popularno nazvani ,,Crveni Kmeri’, sa osvojenih sedam medalja, tri zlatne, dvije srebrne i dvije  bronzane!

sah

Zlatne medalje osvojili su Maša Babić, u konkurenciji kadetkinja do 8 godina starosti, Stefan Jotanović, kadeti do 16 godina i Milanka Tomić, omladinke do 20 god.

Srebrne medalje osvojili su Milana Babić, kadetkinje do 8 godina i Nikola Gajić, kadeti do12 god.

Bronzane medalje osvojili su Simo Todorović, kadeti do 12 godina i Vladanka Tomić, kadetkinje do 16 god.

U konkurenciji kadeta do 12 go. Milos Djukarić je zauzeo 4. mjesto čime je obezbijedio plasman na Prv. BiH, kao i svi osvajaci medalja.

U konkurenciji kadeta do 12 god. Nemanja Aleksić, inace bivši kadetski šampion, zauzeo je skromno 8. mjesto, a u istoj grupi Djurić Boro, kojem je ovo prvo takmičenje ove vrste, zauzeo je 25. mjesto.