Teslićanin Vladimir Marković het-trikom srušio “BSK” u Banjaluci!

Napadač Fudbalskog kluba “Proleter” iz Teslića, Vladimir Marković,  het-trikom srušio je BSK u Banjaluci u premijernoj utakmici 9. kola na drugoligaškom Zapadu (0:4).

Ovim trijumfom Teslićani su krenuli prema gornjem dijelu tabele sa 14 bodova, dok je “BSK” zakovan za dno sa samo jednim bodom i sve manjim šansama-

Marković je pogodio u 25. minutu, a Vladimir Karalić imao je idealnu priliku u 42. minutu da vrati “romantičare” u život, ali nije uspio da realizuje jedanaesterac.

Kazna je stigla vrlo brzo u nišu prvog poluvremena kada Marković postiže svoj drugi gol.

U nastavku susreta “Proleter” je mirno privodio meč kraju, da bi u nišu meča sa još dva pogotka došao do ubjedljivog trijumfa (0:4).

BSK – PROLETER 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Marković (25), 0:2 Marković (45), 0:3 Marković (82), 0:4 Subić (90, autogol).

Izvor: pravdabl/eTeslic.com